COOL - Császármorzsa- nap a 4b osztályban

A 4b osztály izgalmas  COOL-napot (Kooperatív Nyílt Tanulás) szervezett, amely a német, a matematika és a természettudományok gyakorlati állomásaival mélyítette a tudást. Matematikából a tanulók a súlyokról és az átváltásokról szóló ismereteiket bővítették játékos módon. A németórákon egy császármorzsa receptet dolgoztak ki, majd a nap fénypontjaként  négyfős csoportokban elkészítették és meg is ették a finom ételt. Ez a tevékenységi forma ösztönzi a tanulókat mind a csapatmunkára, mind a tanultak gyakorlati alkalmazására. Ez a nap újfent bebizonyította, hogy a cselekvésen és együttműködésen keresztül történő tanulás nemcsak hatékony, hanem élménydús is. A 4b megmutatta, hogy az iskolában tökéletesen össze lehet kapcsolni a szórakozást és a tudást.