Iskolánk szoros kapcsolatban áll a szülőkkel. Célunk a szülők támogatása és tájékoztatása az iskolai életről és gyermekeik jólétéről. Ezen az oldalon minden fontos információ megtalálható rendezvényeinkről, tanáraink elérhetőségéről és az ebédmenüről.

Eseményeink

• 1. Tag Osterferien/ tavasziszünet 1. napja

• 1. Schultag nach den Ferien / szünet utáni első tanítási nap

• Literatur aus der Europaschule / Irodalmi est az Európaiskolában

• Tag der Arbeit / a munka ünnepe

• Gottesdienst MS / istentisztelet (felsősök)

• Gottesdienst VS / istentisztelet (alsósok)

• ÖSD B2 schriftlich / írásbeli

Csengetési Rend

1: 08:00 - 08:50
2: 08:55 - 09:45
3: 10:05 - 10:55
4: 11:00 - 11:50
5: 11:55 - 12:45
6: 12:50 - 13:40
7: 13:40 - 14:15
8: 14:15 - 15:05
9: 15:10 - 16:00

Étkezés

Hogyan válasszak heti menüt gyermekemnek?

Ha gyermeke napközibe jár, az alábbi oldalról letöltheti az étlapot, és a napközis tanítóknak kell leadni, hogy milyen ételeket szeretne választani.

Amennyiben nem napközis a gyermek, az alábbi oldalon tud belépés után menüt választani:

Az ebédrendeléshez szükséges regisztráció menete nem napközis gyermekeknek.

A fenti honlapon lehet regisztrálni a már meglévő étkezési kártya számával és egy szülői e-mail-címmel.

Az étkezési kártya száma a gyermek születési dátuma pontok nélkül + a monogramja ékezetek nélkül. Pl. Szabó Ágnes 2010.12.06. kártyaszáma a következő lesz: 20101206SZA (az esetleges második utónevet nem vesszük itt figyelembe).

A megadott szülői e-mail-címre kapják meg a jelszót. A későbbiekben a belépéshez már csak erre az e-mail-címre és az elküldött jelszóra lesz szükségük a rendeléshez (hasonlóan az internetes vásárláshoz – a rendelési folyamat lezárultakor a leadott ebédrendelésről visszaigazoló e-mail is érkezik).

Ebédeléskor az étkezési kártya használata kötelező, amennyiben az már elkészült és átadásra került.

Rendeléskor a normál és a reform menü közül lehet választani.

A diétás menük közül csak azok rendelhetnek, akik a Titkárságra leadják az erre vonatkozó szakorvosi igazolást minden tanévben.

Bármilyen kérdés és kérés esetén az étkeztetési szolgáltatónk szívesen áll az Önök rendelkezésére az alábbi elérhetőségeken:

E-mail cím: info@honettsuli.hu

Telefonszám: +36 20/ 433- 80- 58

Fogadó órák

Tanáraink az alábbi heti rendszerességű alkalmakkor állnak rendelkezésre bármilyen nyitott kérdésben

Összesítve:

Partnerintézmények