Nyelvek Európai Napja – szeptember 26.

Szeptember 26-án ünnepeljük a Nyelvek Európai Napját, amelyre természetesen az Osztrák-Magyar Európaiskolában is örömmel készültünk. Az idei tanévben a felső tagozatosok vettek részt az Osztrák Nyelvi Kompetenciaközpont által szervezett „A több nyelven való olvasás világának felfedezése“ című projekten. Tanulóink németül, angolul és magyarul fogalmazták meg gondolataikat „Mi újság az Európaiskolában?“, illetve „Mi újság a világban?“ címmel.

Szeptember 26-án, hétfőn az első órában a diákok bemutatták egymásnak a munkájukat a különböző felsős évfolyamokból változatosan összeállított csapatokban. Több év kihagyás után kelt újra életre ez az esemény, amely szemmel láthatóan mindenkinek nagyon tetszett.

A legjobb alkotások az OME-magazin novemberi számában jelennek meg.